Półkieszeń CB do min. Uniden 520, PRESIDENT Jimmy, Johny II, Harry itp

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: no name
  • Dostępność: W MAGAZYNIE
  • szt.
  • Cena netto: 10,57 zł 25,00 zł 13,00 zł

Półkieszeń do montażu CB Radia w standardowym otworze 1DIN (wymiar radioodtwarzacza samochodowego). Zastosowanie tej półkieszeni umożliwia szybkie i solidne zamocowanie radia oraz zapewnia estetyczny wygląd.

Montaż półkieszeni jest prosty. W pierwszej kolejności odkręcamy przednią ściankę kieszeni i przykręcamy do niej CB radio za pomocą śrub które są w kpl. z radiem. Następnie wsuwamy korpus kieszeni w otwór montażowy i odginamy zabezpieczenia które znajdują sie na jej ściankach (analogicznie jak przy montażu półkieszeni do radioodtwarzaczy). Na koniec przykręcamy przednią ściankę kieszeni wraz z zamocowanym radiem do korpusui kieszeni.

Wymiar kieszeni 184 mm x 54 mm , wymiar przedniej ścianki 190mm x 60 mm

Po zamontowaniu radia w kieszeni zalecamy montaż dodatkowego głośnika zewnętrznego.

 

Kieszeń wykonana jest w całości z metalu i pomalowana wysokiej klasy czarną proszkową farbą o matowej strukturze doskonale komponującej się z konsolą w autach. Spasowanie poszczególnych elementów kieszeni jest precyzyjne a mocowanie przedniej ścianki odbywa się za pomocą oksydowanych wkrętów imbusowych , które wyglądają estetycznie i idealnie licują się z frontem kieszeni