Quer ZAB0103 Dron FALCON by QUER I ZASIĘG DO 100M I PILOT

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4194
  • Producent: Quer
  • Dostępność: Ograniczona
  • szt.
  • Cena netto: 243,09 zł 299,00 zł
Falcon by Quer to idealna propozycja dla wszystkich, którzy wierzą, że nowoczesne technologie mogą sprawić wiele frajdy. 6-osiowy stabilizator żyroskopowy sprawia, że maszyna jest zwinna i zwrotna, a przy tym bardzo stabilna w locie. Dron posiada trzy tryby prędkości, dzięki czemu przypadnie do gustu zarówno osobom, które miały już styczność z tego typu urządzeniami, jak i tym, którzy dopiero zaczynają z nimi swoją przygodę. Dodatkowymi atutami, które zostaną docenione głównie przez osoby początkujące, są dwa tryby sterowania, funkcja kompasu oraz funkcja auto trim, która pomoże skalibrować żyroskop.

Tych, którym nie wystarcza „zwykłe latanie” ucieszy możliwość wykonywania powietrznych akrobacji, np. przewrotów. Dzięki diodzie LED zabawa z dronem Falcon nie musi kończyć się wraz z zachodem słońca, ale może trwać także po zmroku. Dron został wyposażony w baterię o pojemności 850 mAh, zapewniającą ok. 20 minut podniebnej zabawy.

W ofercie marki QUER dostępna jest kamera przeznaczona do modelu Falcon, która umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów z lotu ptaka.
 
6-osiowy stabilizator żyroskopowy
Powietrzne akrobacje
Daleki zasięg pilota zdalnego sterowania (2,4 GHz); do 100 m
3 tryby prędkości
Funkcja kompasu
Możliwość startu z rzutu
Funkcja auto trim
2 tryby sterowania
Do użytku na zewnątrz pomieszczeń
Zasilanie pilota: 4x baterie 1,5 V AA
2 akumulatorki 7,4 V Li-poly
Czas ładowania: ~150 min.
-----------
Wymiary produktu: 60 x 60 x 11 cm
Wymiary opakowania: 79,5 x 64 x 12,5 cm