PIONEER NAVIGATE EVO NAWIGACJA Skoda Octavia (5E)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pioneer
  • Dostępność: Ograniczona
  • szt.
  • Cena netto: 3 617,07 zł 4 449,00 zł

Oczekiwania użytkowników samochodów znacznie zwiększyły się na przestrzeni lat. Oczekują oni wysokiej jakości nawigacji, doskonałego brzmienia, zaawansowanej komunikacji ze smartfonem i znacznie więcej… To właśnie dla nich Pioneer stworzył NAVGATE EVO. Ta innowacyjna koncepcja pozwala stworzenie doskonale zintegrowanego systemu, pozwalającego na sterowanie funkcjami za pomocą głosu, przycisków przy kierownicy oraz dotykowego ekranu.

 

Doskonała integracja

Seria NAVGATE EVO idealnie integruje się z wnętrzem Twojego samochodu. W pełni korzystaj z funkcjonalności NAVGATE EVO wykorzystując potencjał swojego auta.

Podłącz swój smartfon

Apple CarPlay™ to inteligenty, bezpieczny i znacznie zabawniejszy sposób korzystania z iPhone-a w samochodzie. Oferuje łatwe korzystanie z nawigacji, rozszerzone funkcje audio i możliwości połączeniowe - a wszystko to bez odrywania wzroku od drogi. Użyj Siri - inteligentnego asystenta głosowego Apple, aby otrzymać wskazówki dojazdu, nawiązywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz żeby wybrać ulubioną muzykę. Aby korzystać z CarPlay potrzebujesz iPhone 5 (lub nowszy) z systemem iOS 7.1 (lub wyższym) i przewodu USB/Lightning.

Aby sprawdzić, czy funkcja jest dostępna w Twoim kraju odwiedź stronę www.apple.com/ios/carplay.

Android Auto pozwala użytkownikom na szybkie połączenie kompatybilnych smartfonów, w celu korzystania z nawigacji, muzyki i komunikacji. Android Auto zapewnia polecenia i funkcje głosowe, dzięki którym możesz korzystać z zaawansowanych funkcji w bezpieczny sposób. Prosty i intuicyjny interfejs pozwala Ci skupić się wyłącznie na drodze.

Aby sprawdzić, czy funkcja jest dostępna w Twoim kraju odwiedź stronę www.android.com/auto.

Nawigacja

NAVGATE EVO jest wyposażony w nawigację AVIC, która zapewnia niezwykle płynną i stabilną pracę. System dba o to byś zawsze miał do dyspozycji informację o Twoim położeniu, kierunku czy przewidywanym czasie dotarcia do celu. Unikatowe funkcje, jak 3D Gyro, pomiar prędkości czy czujnik cofania sprawiają, że system doskonale zna kierunek ruchu, kąt czy prędkość.

Doskonałe audio/video

NAVGATE EVO został wyposażony w tuner radia FM/AM z RDS oraz tuner cyfrowego radia DAB/DAB+ oferującego krystalicznie czystą jakość brzmienia oraz dodatkowe funkcje (wymagana opcjonalna antena DAB)

Możesz także bezprzewodowo odtwarzać na NAVGATE EVO muzykę ze smartfonów za pośrednictwem Bluetooth. Funkcja Sound Retriever Air poprawia brzmienie przesyłanej strumieniowo muzyki.

Dwa porty USB umożliwiają jednoczesne podłączenie smartfona oraz odtwarzanie muzyki i filmów z pamięci USB.

Automatyczna korekcja i Auto TA

Dzięki automatyczne korekcji, system automatycznie dopasowuje wartości korektora dźwięku, aby zagwarantować optymalne brzmienie we wnętrzu Twojego samochodu. Funkcja Auto TA (Time Alignment) redukuje mikroprzesunięcia czasowe, przez co dźwięk z różnych głośników dociera do Twojego ucha jednocześnie. (Obydwie funkcje wymagają opcjonalnego mikrofonu CZX-5497A)

Popraw jakość brzmienia

Łatwy w obsłudze 13-pasmowy korektor graficzny z siedmioma wstępnymi ustawieniami pozwala na poprawienie brzmienia w zależności od rodzaju muzyki i Twoich preferencji. Skorzystaj z funkcji Pioneer Advanced Touch Slide, aby stworzyć własne ustawienia korekcji dźwięku poprzez przesuwanie palcem po ekranie.

Ukryty odtwarzacz CD/DVD

NAVGATE EVO oferuje także odtwarzanie płyt CD i DVD z opcjonalnego otwarzacza XDV-10. Możesz odtwarzać zarówno muzykę, jak i filmy oraz korzystać z dwóch stref nagłośnienia - pasażerowie z tyłu mogą oglądać film, podczas gdy kierowca na przednim ekranie będzie widział jedynie wskazówki nawigacji.

 

Koszty dostawy:

  • Kurier DHL gratis ( przelew )
  • Kurier IN POST 15 zł ( przelew ) 20 zł  ( pobranie, PŁATNOŚĆ gotówką, KARTĄ lub TELEFONEM )

Gwarancja:

  • 24 miesiące (konsument), 12 m-cy ( zakup na firmę )

Raty: