NavRoad UNI ASYSTENT KIEROWCY | Nawigacja GPS | Yanosik | Rejestrator trasy FullHD | Transmiter FM

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Navroad
 • Dostępność: Ograniczona
 • szt.
 • Cena netto: 568,29 zł 699,00 zł

 

PIERWSZY W POLSCE UNIWERSALNY ASYSTENT KIEROWCY

NavRoad UNI to zaprojektowana od podstaw nawigacja samochodowa nowej generacji. Choć słowo nawigacja jest dużym uproszczeniem, bowiem UNI to pierwszy w Polsce asystent kierowcy. Suma doświadczeń ostatnich dwóch dekad pozwoliła stworzyć unikalne urządzenie w tym segmencie.

5-calowy wyświetlacz o podwyższonej jasności, system Android, transmisja danych, traffic, największa baza fotoradarów, wbudowany rejestrator samochodowy – to zaledwie namiastka możliwości NavRoad UNI.

Ergonomia to podstawa, dlatego kierowca może skupić się na prowadzeniu, UNI zajmie się resztą. Już sam montaż urządzenia, dzięki autorskiemu magnetycznemu uchwytowi aktywnemu zajmuje mniej niż sekundę. Nie trzeba podłączać dodatkowych przewodów do urządzenia – wystarczy zbliżyć je do uchwytu, a NavRoad UNI automatycznie się uruchomi (po uruchomieniu silnika).

 

Kluczowe cechy produktu

 • Nawigacja GPS z funkcją traffic
 • AutoMapa Europa
 • Yanosik - system informacji drogowej
 • Rejestrator trasy FullHD
 • 5-calowy ekran IPS o podwyższonej jasności
 • Aktywny uchwyt magnetyczny
 • Złącze kamery cofania
 • Gniazdo karty SIM
 • Wi-Fi

 

NavRoad UNI wyposażony jest w rejestrator trasy. Nowoczesny sensor NovaTek zapewnia wysokiej jakości obraz FullHD oraz szeroki kąt widzenia na poziomie aż 155 stopni. Z kolei czujnik przeciążenia gwarantuje zapisanie każdej niebezpiecznej sytuacji. NavRoad UNI nie tylko doprowadzi Cię szybko i bezpiecznie do celu, ale zadba też o to, by nagrała się każda sekunda Twojej trasy wraz z informacją o prędkości i lokalizacji.
UNI_opis_02
UNI bazuje na autorskim, intuicyjnym oprogramowaniu stworzonym przez specjalistów NavRoad. Połączenie najpopularniejszego na świecie systemu operacyjnego ANDROID oraz unikalnych rozwiązań stworzonych z myślą o wygodzie kierowcy, zapewnia maksymalną ergonomię użytkowania. Z kolei dedykowana platforma NavRoad INFO dostarczy informacji na temat prognozy pogody, przepisów ruchu drogowego w krajach Europy, taryfikatora mandatów, znaków drogowych czy spodziewanych utrudnień w ruchu. Co więcej, intuicyjny, otwarty interfejs pozwala na korzystanie z dodatkowych aplikacji, zgodnych z systemem ANDROID, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by zainstalować na urządzeniu ulubione programy.
 
UNI_opis_03
Zainstalowane oprogramowanie AutoMapa Europy* wraz z systemem AM’Traffic, szybko i skutecznie doprowadzi Cię pod każdy adres, z pominięciem wszelkich utrudnień w ruchu, jak korki czy drogi zamknięte w związku z remontami. * Licencja ważna 365 dni.
Znany i lubiany system Yanosik, specjalnie dopasowany do oprogramowania UNI i w pełni z nim kompatybilny, zapewni bezpieczeństwo i zredukuje koszty podróży.
UNI_opis_04
UNI_opis 05
Transmiter FM wraz z wbudowanym odtwarzaczem, umożliwia słuchanie ulubionej muzyki poprzez samochodowy system audio. Uruchomienie funkcji Auto FM** pozwoli natomiast na słuchanie w głośnikach samochodowych komunikatów z nawigacji. Co ważne, zaraz po zakończeniu komunikatu, radio powraca do odtwarzania słuchanej stacji. Dzięki temu NavRoad UNI zapewnia wygodę znaną dotąd z wbudowanych nawigacji samochodowych. ** W zależności od systemu audio zainstalowanego w pojeździe.
UNI_opis_06
Zastosowany wysokiej jakości ekran wykonany w technologii IPS, o podwyższonej jasności, wraz z czujnikiem światła pozwala na indywidualne dopasowanie jasności ekranu w każdych warunkach oświetlenia.NavRoad UNI zapewnia łączność ze światem poprzez instalację karty SIM lub podłączenie do sieci Wi-Fi, w tym hotspotu w smartfonie. Dzięki temu możesz na bieżąco otrzymywać informacje o korkach i natężeniu ruchu, wypadkach, fotoradarach, kontrolach drogowych czy prognozie pogody.
 
UNI_opis 07
Wbudowane w aktywny uchwyt magnetyczny złącza, pozwalają na wykorzystanie pełnej funkcjonalności urządzenia bez konieczności każdorazowej walki z kablami. Do uchwytu podłączyć można bowiem nie tylko przewód zasilania, ale także kamerę cofania. Ponadto uchwyt wyposażony jest w standardowe gniazdo USB, dzięki któremu uzyskamy dostęp np. do ulubionej muzyki przeniesionej na pamięci typu pendrive
 
 

Procesor 4-rdzeniowy MT 6580 / 1,3 GHz
Pamięć RAM 1 GB DDR3
Pamięć Flash 8 GB
Rozszerzenie pamięci czytnik kart microSD/SDHC/SDXC do 64 GB
System operacyjny ANDROID 6.x
Odblokowany system Tak
Moduł GPS Tak
Liczba kanałów modułu GPS 66-kanałowy (MSR2112)
Bateria Wbudowana Li-ION
Wyświetlacz Dotykowy, 5-punktowy LCD 5’’ IPS, o podwyższonej jasności
Rozdzielczość 854x480 px
Kamera NovaTek
Rozdzielczość kamery Full HD 1080p
Głośnik Tak
Mikrofon Tak
Złącze słuchawkowe 3,5 mm jack
Złącza Uchwyt: miniUSB; USB-A (OTG); 2,5 mm video-in jack; urządzenie: miniUSB, 3,5 mm audio jack; microSD; microSIM
Transmiter FM Tak
Wejście wideo Tak
Możliwość podłączenia kamery cofania Tak
Bluetooth 4.0
Zestaw głośnomówiący -
Internet Tak
Przeglądarka www Tak
Inne Yanosik, możliwość podłączenia kamery cofania, USB host, muzyka, prognoza pogody, Live Traffic, asystent kierowcy, NavRoad INFO, AutoMapa Europy na karcie microSD 16 GB (365 dni)
Szerokość (mm) 140,5
Wysokość (mm) 82,7
Grubość (mm) 16,3 (33)
Waga (g) 183
Uchwyt Aktywny uchwyt magnetyczny
Język Język polski, angielski, niemiecki, inne
Obsługiwane formaty wideo -
Obsługiwane formaty audio -
Obsługiwane formaty zdjęć -
Dostępne mapy AutoMapa Europy na szybkiej karcie microSD 16 GB (licencja na 365 dni)
Gwarancja 24 miesiące doo-to-door

Koszty dostawy:

 • Kurier DHL 20 zł ( przelew ) 25 zł (pobranie)
 • Kurier IN POST 15 zł ( przelew ) 20 zł  ( pobranie, PŁATNOŚĆ gotówką, KARTĄ lub TELEFONEM )
 • Paczkomaty In Post 9 zł ( przelew) 18 zł (płatność kartą przy odbiorze z paczkomatu)

Gwarancja DOOR TO DOOR:

 • 24 miesiące (konsument), 12 m-cy ( zakup na firmę )
 • http://serwis.navroad.com/

Raty: