Kruger&Matz Wave (KM0526 / KM0527 ) Aktywne kolumny głośnikowe I WYSYŁKA GRATIS I 2 KOLORY

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4447
  • Producent: Kruger&Matz
  • Dostępność: Ograniczona
  • szt.
  • Cena netto: 568,29 zł 699,00 zł
Zestaw Wave 2.0 to szerokie spektrum możliwości zamknięte w dwóch smukłych, stylowych kolumnach. Podstawową zaletą zestawu jest wbudowany wzmacniacz, dlatego chcąc rozbudować swój domowy system audio nie musisz martwić się doborem dodatkowego sprzętu oraz koniecznością podłączania dużej ilości kabli.<br><br> Kolumny Wave zaskoczą Cię swoją funkcjonalnością! Moduł Bluetooth pozwoli Ci na szybkie i bezprzewodowe sparowanie ze smartfonem, czy tabletem, abyś mógł słuchać swojej playlisty zapisanej na urządzeniach mobilnych. Przechowujesz muzykę na innych nośnikach? W kolumnach Wave masz również do dyspozycji dwa wejścia RCA, wejścia coaxial i optyczne, port USB oraz czytnik kart SD. Natomiast jeśli najdzie cię ochota na chwilę relaksu przy ulubionej audycji radiowej, możesz skorzystać z radia FM. Wszystkich entuzjastów domówek ucieszy także dołączony do zestawu bezprzewodowy mikrofon, który zagwarantuje jeszcze większą dawkę rozrywki podczas każdej imprezy.
Przejrzysty dźwięk w stylowym wydaniu
Zestaw Wave 2.0 to szerokie spektrum możliwości zamknięte w dwóch smukłych, stylowych kolumnach. Podstawową zaletą zestawu jest wbudowany wzmacniacz, dlatego chcąc rozbudować swój domowy system audio nie musisz martwić się doborem dodatkowego sprzętu oraz koniecznością podłączania dużej ilości kabli.

Kolumny Wave zaskoczą Cię swoją funkcjonalnością! Moduł Bluetooth pozwoli Ci na szybkie i bezprzewodowe sparowanie ze smartfonem, czy tabletem, abyś mógł słuchać swojej playlisty zapisanej na urządzeniach mobilnych. Przechowujesz muzykę na innych nośnikach? W kolumnach Wave masz również do dyspozycji dwa wejścia RCA, wejścia coaxial i optyczne, port USB oraz czytnik kart SD. Natomiast jeśli najdzie Cię ochota na chwilę relaksu przy ulubionej audycji radiowej, możesz skorzystać z radia FM. Wszystkich entuzjastów domówek ucieszy także dołączony do zestawu bezprzewodowy mikrofon, który zagwarantuje jeszcze większą dawkę rozrywki podczas każdej imprezy.
 
Zestaw 2.0
Technologia Aktywne
Bluetooth Tak
Moc wyjściowa (RMS) 2x 42 W
Pasmo przenoszenia 50 ~ 20 000 Hz
Pobór mocy 42 W
Impedancja 4 Ohm
Czułość wejściowa  
Separacja ≥ 40 dB
Głośniki 8”, 4”, 2”
Radio FM Tak
Zasięg Bluetooth Do 10 m
S/N ≥ 60 dB
THD (1kHz, 1 W) 0,1%
Porty USB 1x USB
Czytnik kart SD Tak
Wejście mikrofonowe 2
Wejście audio 2x RCA, coaxial, optyczne
Pilot zdalnego sterowania W zestawie
Mikrofon W zestawie
Zasilanie 220 ~ 240 V; 50/60 Hz
Wymiary 152 x 665 x 293 mm
Waga 9100 g (kolumna aktywna), 7250 g (kolumna pasywna)

Koszty dostawy:

  • Kurier DHL GRATIS ( przelew ) 25 zł (pobranie)

Gwarancja:

  • 24 miesiące  (konsument), 12 m-cy ( zakup na firmę )

SERWIS DOOR-TO-DOOR

Masz problem ze sprzętem Kruger&Matz? Wejdź na www.serwis.krugermatz.com i zgłoś nam swój problem. Na nasz koszt wyślemy kuriera po Twoje urządzenie w dogodnym dla Ciebie terminie, a po zakończeniu procesu reklamacji dostaniesz informację kiedy możesz spodziewać się kuriera z naprawionym sprzętem. Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas na krugermatz@krugermatz.com lub zadzwoń: 25 685 00 88. Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.