Kruger&Matz Street 2 Power Bass I Słuchawki nauszne I 3 KOLORY

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4161
  • Producent: Kruger&Matz
  • Dostępność: W MAGAZYNIE
  • szt.
  • Cena netto: 72,36 zł 199,00 zł 89,00 zł
 

Poczuj ten dźwięk
Pozwól, by Twoją przestrzeń wypełniły naturalne i czyste dźwięki. W kolejnej odsłonie modelu Street wykorzystaliśmy zupełnie nowe, profesjonalne głośniki wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu Street 2 POWER BASS otoczą Cię dużą panoramą wypełnioną brzmieniem o wysokiej dynamice. Gdy je założysz poczujesz solidną dawkę czystego dźwięku, który charakteryzuje wysoka skuteczność. Zgodnie ze swoją nazwą Street 2 oferują brzmienie nacechowane wyraźnym, lecz jednocześnie nienachalnym basem, który sprawi, że odkryjesz na nowo swoje ulubione utwory.
Słuchaj muzyki całą N-O-C
Dzięki Street 2 możesz delektować się swoją ulubioną muzyką jeszcze dłużej. Specjalnie dla Twojej wygody, ulepszyliśmy nauszniki – muszle idealnie otaczają ucho nie powodując przy tym ucisku, a dodatkowo miękka ecoskóra zapewni Ci idealny komfort, który zniweluje uczucie zmęczenia uszu.
Dajemy Ci wybór
Słuchawki Street 2 posiadają wypinany kabel oraz składne nauszniki. Jest to bardzo przydatne zwłaszcza, gdy chcesz je mieć zawsze przy sobie. Do zestawu dołączone jest niewielkie, ale za to bardzo wygodne i trwałe etui, które chroni Twoje Street-y w transporcie oraz gwarantuje ich bezpieczne przechowywanie. Słuchawki dostępne są w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym. Co więcej masz do dyspozycji dwa przewody: z mikrofonem lub bez. Wybierz swój styl i przenieś się do nowego wymiaru wrażeń.
 
Rodzaj Nauszne
Technologia Przewodowe
Mikrofon Tak
Materiał Plastik
Kolor Biały
Rozmiar głośnika Ø 40 mm
Napęd Głośnik dynamiczny
Pasmo przenoszenia 20 ~ 20 000 Hz
Impedancja 32 Ohm
Czułość 120 dB ± 3 dB
Nominalna moc wejściowa 25 mW
Maksymalna moc wejściowa 40 mW
Kabel 120 cm, 2 kable: z mikrofonem lub bez
Wtyk 3,5 mm
Wymiary 18 x 8 x 18 cm (z opakowaniem: 17 x 10 x 23 cm)
Waga 213,8 g (z opakowaniem: 679,7 g)