Harman Kardon GO + PLAY wireless Przenośny, bezprzewodowy głośnik I 2 KOLORY

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HARMAN KARDON
  • Dostępność: Ograniczona
  • szt.
  • Cena netto: 771,54 zł 1 699,00 zł 949,00 zł

Koszty dostawy:

  • Kurier DHL 20 zł ( przelew ) 25 zł (pobranie)

Gwarancja:

  • 24 miesiące (konsument), 12 m-cy ( zakup na firmę )

Raty:

 
Firma Harman/Kardon  może pochwalić się prawie pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w budowaniu produktów audio video, które łączą w sobie niezwykły industrialny wygląd, innowacyjne technologie, opracowaną w najdrobniejszych szczegółach technikę oraz najwyższą jakość dźwięku. Firma ta zawsze była jedną z pierwszych, które zgłębiały i udoskonalały nowe technologie. Produkty Harman/Kardon są tworzone przez grupy inżynierów działających w Northridge, Kalifornia oraz we Francji. Do produktów Harman/Kardon należą amplitunery AVR, amplitunery cyfrowe DPR,  linia odtwarzaczy DVD, seria odbiorników stereo i wzmacniaczy zintegrowanych HK, odtwarzacze CD, a także zestawy głośników do kina domowego.

Znalezione obrazy dla zapytania Harman Kardon GO + PLAY wireless 

 

 

Go+Play Wireless Go Play

Fantastycznie multimedialne, aczkolwiek zdumiewająco użytkowo zostało zaprojektowane urządzenie bezprzewodowe Go + Play.
 Jest to jednostka przenośna, pozwalająca cieszyć się bogatym brzmieniem w dowolnym otoczeniu.

Podstawową zaletą stacji muzycznej jest wykorzystanie systemu głośników DSP.
Digital Signal Processing pozwala uzyskiwać cyfrowe oraz doskonale zoptymalizowane dźwięki. Wszystkie rejestry przetwarzane są w najlepszej jakości, dzięki czemu brzmienie jest czyste oraz idealne dla ucha. System ten odpowiada również za wychwycenie oraz zniwelowanie jakichkolwiek zniekształceń dźwięku. W ramach tej niewielkiej konstrukcji zamontowano głośniki w najnowszej, innowacyjnej technologii Harman Kardon - Atlas oraz wysokotonowce zapewniające przejrzystość wysokich rejestrów tonalnych, które razem oferując niespotykaną przestrzenność, dbają jednocześnie o odpowiednio silne tło basowe.
W skrócie:

Go + Play posiada odbiornik Bluetooth, czyli bezprzewodowe rozwiązanie pozwalające na połączenie z różnorodnymi urządzeniami audio oraz wejście mini-jack 3,5 mm. Można zatem swobodnie przesyłać w dowolny sposób pliki ulubionych nagrań.

Potężna moc użytkowa na poziomie 65W zabezpiecza wszystkie potrzeby przetwarzania i transmisji dźwięków nawet w dużym pomieszczeniu.

Go + Play doskonale integruje się z ogólnie używanymi produktami przenośnymi i nie tylko. Pozostaje zatem kompatybilny w stosunku do urządzeń: Iphone 5, iPad mini, Ipad 4, iPod 5, iPod nano oraz wielu innych, które wyposażone są w technologię BT. Złącze USB pozwala na bardzo wygodne ładowanie odtwarzaczy i telefonów.

 
 


 
 Znalezione obrazy dla zapytania Harman Kardon GO + PLAY wireless
 
 

Nie tylko zatem możemy cieszyć się doskonałym dźwiękiem w naszych domach, ale jednocześnie ładować daną jednostkę do przyszłego użytkowania. Tak przemyślanego połączenia funkcji użytkowych jeszcze nie było.

Moc dźwięku Go + Play nie pozostawia żadnych komentarzy. Jest on doskonale słyszalny nawet w najdalszych częściach naszego domu. Nie odbiega parametrami od rozbudowanych możliwości wielu większych zestawów audio. Harman Kardon słynie bowiem z najlepszych i najbardziej efektywnych produktów nagłaśniających.

Aż trudno uwierzyć, że te wszystkie możliwości występują łącznie w jednym urządzeniu o wymiarach: 50,8 x 22,86 x 24,13 cm, które wykazuje zapotrzebowanie energetyczne na niskim poziomie i waży jedyne 4,3 kg.

Na koniec warto dodać, że to innowacyjne urządzenie audio może również być zasilane za pomocą tradycyjnych baterii. Oznacza to, że może towarzyszyć nam podczas każdej podróży i w każdym miejscu. Mimo innego sposobu zasilania, Harman Kardon Go + Play nie zmienia parametrów transmisji dźwiękowych.


 
Znalezione obrazy dla zapytania Harman Kardon GO + PLAY wireless