Grundig VB 8760 Mikser próżniowy | BLENDER PERSONALNY | BPA FREE |4 LATA GWARANCJI

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 6083
  • Producent: Grundig
  • Dostępność: ograniczona
  • szt.
  • Cena netto: 893,50 zł 1 099,00 zł

 

Bez kontaktu z powietrzem, bez utleniania, bez utraty wartości odżywczych

 

Technologia próżniowa

 

Zachowaj więcej wartości odżywczych, witamin i minerałów w składnikach. Użyj funkcji Vacuum, a blender odessie powietrze z wnętrza kielicha przed rozpoczęciem miksowania. Możesz użyć automatycznego programu Vacuum+ Blend lub włączyć funkcję Vacuum, a później wybrać dowolny program miksowania.

 

 

Do 22 000 obrotów na minutę

 

Duża prędkość ostrzy pozwala na uzyskanie idealnie gładkiej, jednolitej konsystencji musów i koktajli. Niezależnie od rodzaju przygotowywanej potrawy, szybkie obroty blendera, zapewnią idealne efekty miksowania w kilka sekund.

 

Płynna regulacja mocy

 

Umożliwia dostosowanie prędkości pracy urządzenia do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, intuicyjny przycisk Pulse pozwoli szybko wprowadzić ostrza w ruch pulsacyjny.

 

Duża moc 1000 W

 

Pozwala na maksymalne wykorzystanie zaawansowanych funkcji blendera oraz umożliwia długie i efektywne korzystanie bez obaw o przegrzanie urządzenia.

Kielich o pojemności aż 1,5 l

 

Koniec z miksowaniem na raty! Dzięki dużej pojemności użytkowej blendera, szybko i wygodnie przygotujesz wieloskładnikowy koktajl dla całej rodziny w trwałym, nietłukącym się kielichu z tritanu.

 

 

Kruszenie lodu

 

Duża moc urządzenia i 6 ząbkowanych ostrzy ze stali nierdzewnej umożliwiają szybkie i łatwe kruszenie lodu do zimnych napojów.

 

Wolny od BPA

 

Materiał, z którego wykonane jest urządzenie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania – jest wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia.

 

 

Program Auto Clean

 

Wlej do kielicha ciepłą wodę z kroplą płynu do mycia naczyń, a urządzenie samo oczyści się z pozostałości po przygotowanym posiłku.

 

 

Wartości odżywcze

 

Najbardziej podatne na utlenianie są witaminy C i A, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Miksowanie w próżni zatrzymuje proces utleniania i pozwala zachować do 40% więcej witaminy C i do 9% więcej błonnika, witaminy A, enzymów i innych składników odżywczych zawartych w warzywach i owocach.

 

KOLOR

 

Najbardziej podatne na utlenianie są witaminy C i A, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Miksowanie w próżni zatrzymuje proces utleniania i pozwala zachować do 40% więcej witaminy C i do 9% więcej błonnika, witaminy A, enzymów i innych składników odżywczych zawartych w warzywach i owocach.

 

 

SMAK

 

Gładki, idealnie jednolity koktajl przygotowany w Blenderze Próżniowym to uczta dla zmysłów – pięknie wygląda, świeżo pachnie oraz doskonale smakuje. Miksowanie bez powietrza pozwala w pełni cieszyć się 100% sokiem, bez bąbelków oraz nieestetycznej piany na powierzchni.

Specyfikacja

Moc:     1000W

Prędkość silnika:              23 000 obrotów na minutę

Regulacja prędkości:      płynna

Pojemność dzbanka:     1,5l

Materiał dzbanka:          Tritan

System ostrzy: 6 ostrzy ze stali nierdzewnej

Automatyczne programy:           Tak (Smoothie, Lód, Sosy i dipy, Próżnia, Próżniowe blendowanie, Auto Clean

Tryb pulsacyjny:              Tak

Kruszenie lodu:                Tak

Zabezpieczenie przed pracą bez pokrywki:         Tak

Kubek z miarką:               Tritanowy pojemnik do próżniowego przechowywania 700ML

Antypoślizgowa podstawa:        Tak

System wyciągania ostrza do mycia:       Tak

Schowek na przewód: Tak

Możliwość mycia wybranych elementów w zmywarce:                Tak

Gwarancja

  • 48 miesięcy (konsument), 12 m-cy ( zakup na firmę )
    W razie usterki, prosimy o kontakt: serwis@audiopioneer.pl

Raty: