Garmin NUVI 68 Europa NAWIGACJA GPS | Dożywotnia aktualizacja map | WYPRZEDAŻ !!

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4948
  • Producent: GARMIN
  • Dostępność: ograniczona
  • szt.
  • Cena netto: 535,77 zł 659,00 zł

Urządzenie nüvi 68LM ma elegancki i jasny wyświetlacz o przekątnej 6 cali działający w dwóch położeniach, który można ustawić poziomo lub pionowo. Dołączony do zestawu uchwyt z przyssawką gwarantuje, że urządzenie pozostanie we właściwym położeniu.

Urządzenie nüvi 68LM zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną. Koniec ze stresem podczas prób odczytania nazw ulic. Zamiast tego słuchaj wyraźnie wymawianych wskazówek, na przykład „Skręć w lewo za stacją benzynową”.

Urządzenie nüvi 68LM ułatwia wyszukiwanie adresów i milionów punktów szczególnych, takich jak firmy, sklepy, restauracje i inne miejsca. W bazie danych punktów szczególnych znajdują się również dokładne i przydatne informacje pochodzące z serwisu Foursquare. Dzięki temu podczas wyszukiwania, na górze listy wyników pojawiają się najlepsze trafienia z bazy danych Foursquare. To wspaniały sposób na odkrywanie nowych i popularnych restauracji, sklepów i wielu innych miejsc.

Funkcja Direct Access ułatwia nawigację do wybranych złożonych celów podróży, takich jak lotniska czy centra handlowe, dzięki temu, że pozwala wyszukać miejsca w obrębie większego kompleksu. Funkcja Direct Access umożliwia nawet nawigację po parkingach w celu wyszukania wjazdu znajdującego się najbliżej celu podróży. Podczas podróży na zakupy funkcja Direct Access zapewnia dodatkowe informacje o konkretnych sklepach detalicznych znajdujących się w centrum handlowym. Na przykład: „Przybycie do centrum handlowego Woodfield Mall. Kwiaciarnia znajduje się wewnątrz centrum handlowego, na górnym piętrze”.

Urządzenie nüvi 68LM jest wyposażone w funkcję asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań, która wyświetla widok zbliżających się skrzyżowań i za pomocą strzałek w jasnych kolorach wskazuje prawidłowy pas ruchu.

Nie trzeba już szukać trudnych do odczytania bądź nieistniejących tablic - wystarczy spojrzeć na urządzenie nüvi 68LM, aby przeczytać nazwę aktualnej ulicy. Urządzenie nüvi wyświetla też ograniczenie prędkości, aktualną prędkość i czas przybycia. Funkcja „Przed tobą” umożliwia łatwe wyszukiwanie różnych miejsc bez konieczności opuszczania ekranu mapy. Podczas jazdy wybraną trasą funkcja „Przed tobą” stale informuje o usługach w pobliżu, takich jak punkty gastronomiczne, stacje benzynowe i bankomaty. Co najważniejsze, funkcję „Przed tobą” można dostosować, aby zawsze wyświetlała pozycje ulubionych miejsc na trasie.

Urządzenie nüvi 68LM jest wyposażone w unikalny system ostrzegania o kamerach monitorujących, który umożliwia odbieranie w czasie rzeczywistym dokładnych, dostosowanych do wybranej trasy alertów. Pełna baza danych kamer monitorujących jest już fabrycznie załadowana w urządzeniu nawigacyjnym. Niemniej istnieje możliwość korzystania z jednorazowych lub regularnych aktualizacji, które dają pewność, że posiadane dane o położeniu kamer są zawsze aktualne, co z kolei pozwala cieszyć się bezpieczną i zgodną z przepisami jazdą.

Urządzenie nüvi 68LM za każdym razem emituje alert dźwiękowy i wyświetla na ekranie ostrzeżenie w przypadku zbliżania się do strefy wokół szkoły. Wyświetlane ograniczenie prędkości zmienia się zgodnie z ograniczeniami obowiązującymi wokół szkół.

W celu uzyskania kompleksowego rozwiązania nawigacyjnego urządzenie nüvi 68LM można sparować z bezprzewodową kamerą cofania BC™ 30 (do nabycia osobno; doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście). Po podłączeniu kamery - podczas cofania można z łatwością widzieć pojazdy, pieszych oraz przeszkody na wyświetlaczu urządzenia nüvi.

 

 

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne 16,8 x 9,4 x 2,1 cm (6,6 x 3,7 x 0,8 cala) (szer. x wys. x gł.)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 13,6 x 7,2 cm (5,4 x 2,8 cala) (szer. x wys.), przekątna 6,0 cala (15,4 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 800 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz TFT WVGA z białym podświetleniem
Masa 8.6 oz (244g)
Bateria bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii do 1 godz.
Bardzo czuły odbiornik Tak

Mapy i pamięć

Fabrycznie załadowane mapy ulic Tak
Zawiera dożywotnią aktualizację map Tak
gwarancja nüMaps Tak
Wbudowana pamięć wewnętrzny dysk SSD
Obsługa kart danych Karta microSD™ (do nabycia osobno)
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych) Tak
Waypointy/ulubione/pozycje 1000

Funkcje nawigacyjne

Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”) Tak
Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi Nie
Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic) Nie
Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu) Tak
widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań) Tak
Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.) Tak
Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie) Tak
usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie) Tak

Dodatkowe

 

 

  • Planowanie podróży: tak
  • Dziennik podróży: tak
  • To urządzenie pamięci masowej USB jest zgodne z systemem operacyjnym Windows® XP i nowszymi oraz Mac® OS X 10.4 i nowszymi.

 

 

Elementy znajdujące się w dostarczanym opakowaniu

Nüvi 68LM 1 szt.
Kabel zasilający z gniazda zapalniczki (010-11838-00) 1 szt.
Uchwyt samochodowy z przyssawką (010-11983-04) 1 szt.
Kabel miniUSB do zapisu danych (010-10723-01) 1 szt.
Dokumentacja produktu 1 szt.
Instrukcja obsługi 1 szt.
 

Mapa bazowa

Nazwa Worldwide Basemap
Typ Bazowa
Zasięg Cały Świat
Skala odwzorowania 1:50 000
Cieniowanie terenu 3D (DEM) Tak
Modele budynków (2D) Nie
Charakterystyka terenu (lasy, jeziora) Nie
Baza punktów POI Nie
Baza teleadresowa Nie
Routing Nie
Miejsce instalacji Pamięć wewnętrzna

Mapa samochodowa

Nazwa City Navigator
Typ Samochodowa
Zasięg Europa
Mapy o szczegółowym pokryciu (99%) Wielka Brytania, Wyspa Man, Irlandia Północna, Irlandia, Wyspy Normandzkie, Dania, Finlandia, Islandia, Norwegia, Szwecja, Andora, Belgia, Francja, Holandia, Luksemburg, Wspólnota Saint-Barthélemy, Włochy, Austria, Szwajcaria, Liechtenstein, Malta, Hiszpania, Portugalia, Gibraltar, Azory, Niemcy, Republika Czeska, Grecja, Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Słowacja, Węgry, Słowenia, Chorwacja, Bułgaria, Turcja, Serbia i Kosowo
Mapy o pokryciu większości obszarów miejskich Gujana Francuska, Gwadelupa, Martynika, Rumunia, Czarnogóra, Macedonia, Ukraina
Mapy z głównymi drogami Mołdawia, Bośnia i Hercegowina, Albania, Białoruś
Skala odwzorowania 1:50 000
Cieniowanie terenu 3D (DEM) Nie
Modele budynków (2D) Tak
Charakterystyka terenu (lasy, jeziora) Nie
Baza punktów POI Tak
Baza teleadresowa Tak
Routing Tak
Aktualizacja nuMaps (90 dni) Tak
Aktualizacja nuMaps Lifetime (wieczysta) Tak
Miejsce instalacji Pamięć wewnętrzna