BASSER Obudowa subwoofera do BMW X6 f16 | 3 x 20cm | 25L

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5468
  • Producent: Basser
  • Dostępność: Ograniczona
  • szt.
  • Cena netto: 1 138,21 zł 1 400,00 zł

 

Obudowa subwoofera Fit-Box jest idealnym sposobem na poprawę basu w samochodzie. Dzięki dopasowaniu do pojazdu zajmuje możliwie mało miejsca i nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu auta. Parametry skrzyni są tak dobrane, by dało się w nich zamontować większość subwooferów dostępnych w sprzedaży i jednocześnie zapewnić świetne brzmienie basu w aucie.

 

Obudowy BASSER produkowane są w Polsce, niemal w całości z produktów pochodzących z Unii Europejskiej. Do ich wykonania używamy najlepszych jakościowo płyt MDF znanych marek. Tkanina charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dzięki temu nawet po wielu latach skrzynie wyglądają jak nowe. W obudowach BASSER subwoofer zagra tak, jak chciał jego producent.

Do samochodu BMW X6 f16 2014 -, głośnik 3 x 8"/20cm, objętość 25 litrów

Parametry produktu

Płyta MDF 18
Tkanina Ekoskóra
Tkanina Czarna Melanż
Rozmiar głośnika 8"/20cm
Otwór montażowy głośnika (mm) 182
Głębokość głośnika (mm) 120
MAX średnica magnesu (mm) 120
Objętość obudowy zamkniętej (litry) 8
Waga (kg) 20

 

 

Przed zakupem Fit-Box'a prosimy o sprawdzenie czy obudowa pasuje do Twojego samochodu. Prosimy też o zwrócenie uwagi czy w Twoim modelu auta nie ma dodatkowych modułów lub innych urządzeń w miejscu montażu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się ze sprzedawcą lub prześlij zdjęcie celem weryfikacji. W niektórych przypadkach trzeba liczyć się z koniecznością nacięcia, wycięcia lub przewiercenia poszczególnych elementów samochodu w celu poprawnego montażu obudowy. Za prawidłowe i bezpieczne zamocowanie oraz dodatkowe elementy montażowe odpowiada monter. Zalecamy wykonanie instalacji w profesjonalnym zakładzie car audio.
 
 
 
W OFERCIE POSIADAMY OBUDOWY DO WSZYSTKICH ROZMIARÓW GŁOŚNIKÓW oraz DO WIĘKSZOŚCI MODELI SAMOCHODÓW.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU W CELU USTALENIA CENY: SKLEP@AUDIOPIONEER.PL